poradíme vám

MÁTE SPECIFICKÉ POTŘEBY PRO VAŠE PODNIKÁNÍ?

Kombinací Vašich potřeb a našich zkušeností dokážeme vytvořit digitální řešení pro Vaše uživatele.

IT PODPORA

Backoffice: +420 778 888 540 Po-Ne 08:00 - 14:00

IT-oddělení: +420 737 928 822 Po-Ne 08:00 - 16:00

Grafické oddělení: +420 604 375 982 Po-Ne 09:00 - 20:00

E-mail: info@collegasolution.cz nonstop

Jsme tady pro vás

FAQ

Když se mění obsah na webu a provede se aktualizace, tak Vašemu prohlížeči nebo telefonu nějakou dobu trvá než promaže starou mezi paměť prohlížeče. Takže i když na webu je nahraný nový obsah, tak se někdy stává že se klientovi zobrazuje stále ten starý obsah.

Pokud by se Vám po aktualizaci vašich stránek načítal pořád starý obsah nebo vzhled, tak si mezi paměť můžete vyprázdnit jednoduše sami. Pro většinu prohlížečů stačí kombinace kláves Ctrl + F5 nebo Shift + F5 , u některých netbooků FN + F5 , kdy podržíme klávesu Ctrl a zmáčkneme klávesu F5, tím dojde ke stažení aktuálních informací z internetu k dané stránce. Další možností jak vymazat mezi paměť je zmáčknout klávesu CTRL + Refresh kolečko v levém horním rohu prohlížeče.

Pokud je Váš web nově vytvořený, nějakou dobu trvá, než jej internetový roboti zaindexují. Tento proces může trvat 14 dní až měsíc. Samozřejmě také záleží na SEO optimalizaci vašich stránek. Pokud je Váš web v provozu delší dobu a vyhledávače Vás na internetu nemohou najít , tak je potřeba provést konzultaci a následnou úpravu této SEO optimalizace.

Jelikož jsou všechny naše projekty psané programátory, tak pro nás není problém vytvořit na Váš web cokoliv Vás napadne.

Odpověď na tuhle otázku je strašně individuální , prezenční web většinou dodáváme do 14 dnů. Při vývoji webové aplikace záleží na tom k jakému účelu má aplikace sloužit. Pokud se jedná o jednoduchou aplikaci , může vývoj trvat necelý měsíc. Pokud se jedná o velký projekt nebo CRM systém , tak se většinou rozpracovaná aplikace nahraje na server spustí se a neustále se vyvíjí a rozšiřuje.

Jelikož máme s webovými stránkami na těchto platformách samé špatné zkušenosti , tak tyto redakční systémy nepoužíváme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů.